Location : Home > 0 > 03063C223MAT2A
03063C223MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
03063C223MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
03063C223MAT2A CAP CER 22000PF 25V X7R 0306 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
03063C223MAT2A CAP CER 0.022UF 25V 20 X7R 0306 1537900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
03063C223MAT2A CAP CER 0.022UF 25V 20 X7R 0306 786700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
03063C223MAT2A CAP CER 22000PF 25V X7R 0306 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
03063C223MAT2A CAP CER 22000PF 25V X7R 0306 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd