Location : Home > 0 > 0306YC473MAT2A
0306YC473MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
0306YC473MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0306YC473MAT2A CAP CER 47000PF 16V X7R 0306 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0306YC473MAT2A CAP CER 0.047UF 16V 20 X7R 0306 879800 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0306YC473MAT2A standard RoHS / Pb-Free 45530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
0306YC473MAT2A CAP CER 47000PF 16V X7R 0306 80,000 AVX Corporation 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
0306YC473MAT2A CAP CER 47000PF 16V X7R 0306 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd