Location : Home > 0 > 04023J0R7ABSTR
04023J0R7ABSTR
Share on FacebookShare on Facebook
04023J0R7ABSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04023J0R7ABSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.7pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
04023J0R7ABSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.7pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0192700000 Uncategorized Miscellaneous FUSE 5X25MM 2A 250V FST