Location : Home > 0 > 0402YJ2R2ABWTR
0402YJ2R2ABWTR
Share on FacebookShare on Facebook
0402YJ2R2ABWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0402YJ2R2ABWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 2.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
0402YJ2R2ABWTR CAP THIN FILM 2.2PF 16V 0402 1338000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0402YJ2R2ABWTR CAP THIN FILM 2.2PF 16V 0402 703000 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com