Location : Home > 0 > 0481005.VXLP
0481005.VXLP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/03-0375/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 68UF 20% 35V AXIAL
M39003/03-0375/TR IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/03-0375/TR NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-8236/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.1UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-8236/TR Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
T95R157M020LSAS Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 150UF 20V 20% 2824
T95R157M020LSAS NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95R157M020LSAS Vishay Sprague 1333000 15+ CAP TANT 150UF 20V 20 2824 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95R157M020LSAS Vishay Sprague 673000 1525+ CAP TANT 150UF 20V 20 2824 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
M39003/03-0123/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 68UF 20% 10V AXIAL
M39003/03-0123/HSD IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/03-0123/HSD NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/03-0123/HSD Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
991325 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 2.5A 480VAC 65VDC