Location : Home > 0 > 05083C333MAT2V
05083C333MAT2V
Share on FacebookShare on Facebook
05083C333MAT2V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
05083C333MAT2V CAP CER 33000PF 25V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
05083C333MAT2V CAP CER 33000PF 25V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
05083C333MAT2V CAP CER 33000PF 25V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
05083C333MAT2V standard package with RoHS 45490 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
05083C333MAT2V CAP CER 0.033UF 25V 20 X7R 0508 1458600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com