Location : Home > 0 > 05083C563MAT2U
05083C563MAT2U
Share on FacebookShare on Facebook
05083C563MAT2U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
05083C563MAT2U CAP CER 0.056UF 25V 20 X7R 0508 887800 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
05083C563MAT2U standard RoHS / Pb-Free 45550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
05083C563MAT2U CAP CER 56000PF 25V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com