Location : Home > 0 > 06123C223MAT2W
06123C223MAT2W
Share on FacebookShare on Facebook
06123C223MAT2W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06123C223MAT2W 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
06123C223MAT2W CAP CER 0.022UF 25V 20 X7R 0612 1209900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06123C223MAT2W CAP CER 0.022UF 25V 20 X7R 0612 487700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
06123C223MAT2W 4000/REEL 19450 AVX 15+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Corp.
06123C223MAT2W 4000/REEL 28650 AVX 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
06123C223MAT2W 1206 13178 AVX 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
06123C223MAT2W 1206 19978 AVX 12-13+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
06123C223MAT2W CAP CER 22000PF 25V X7R 0612 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com