Location : Home > 0 > 08051C153MAT4A
08051C153MAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C153MAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C153MAT4A CAP CER 15000PF 100V X7R 0805 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08051C153MAT4A CAP CER 0.015UF 100V X7R 0805 1237000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051C153MAT4A CAP CER 0.015UF 100V X7R 0805 687000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051C153MAT4A CAP CER 15000PF 100V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.