Location : Home > 0 > 08051J2R2BAWTR
08051J2R2BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J2R2BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J2R2BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 2.2pF 100volts C0G + 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08051J2R2BAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J2R2BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 2.2pF 100volts C0G + 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J2R2BAWTR CAP THIN FILM 2.2PF 100V 0805 907300 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.