Location : Home > 0 > 08051K2R0BAWTR
08051K2R0BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051K2R0BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051K2R0BAWTR CAP THIN FILM 2PF 100V 0805 905800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051K2R0BAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051K2R0BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd