Location : Home > 0 > 08051U2R7CAT2A
08051U2R7CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051U2R7CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051U2R7CAT2A 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
08051U2R7CAT2A CAP CER 2.7PF 100V NP0 0805 702800 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08051U2R7CAT2A standard RoHS / Pb-Free 445980 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
08051U2R7CAT2A CAP CER 2.7PF 100V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35734 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories BTTL ONLY ORG HDPE 6OZ ESD SAFE
19828 Weidmuller 157080 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
19828 Weidmuller 298490 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
19828 Weidmuller 157040 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
19828 Weidmuller 287870 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com