Location : Home > 0 > 08053C273MAT2A
08053C273MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C273MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C273MAT2A CAP CER 0.027UF 25V 20 X7R 0805 1437000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08053C273MAT2A CAP CER 0.027UF 25V 20 X7R 0805 887000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053C273MAT2A CAP CER 27000PF 25V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.