Location : Home > 0 > 08053C473MAT4A
08053C473MAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C473MAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C473MAT4A CAP CER 47000PF 25V X7R 0805 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08053C473MAT4A CAP CER 0.047UF 25V 20 X7R 0805 1236200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08053C473MAT4A CAP CER 0.047UF 25V 20 X7R 0805 686200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053C473MAT4A CAP CER 47000PF 25V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.