Location : Home > 0 > 08053C683MAT2A
08053C683MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C683MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C683MAT2A CAP CER 0.068UF 25V 20 X7R 0805 1436700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08053C683MAT2A CAP CER 0.068UF 25V 20 X7R 0805 886700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053C683MAT2A CAP CER 68000PF 25V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08053C683MAT2A CAP CER 68000PF 25V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com