Location : Home > 0 > 08055A101K4T2A
08055A101K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A101K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A101K4T2A 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
08055A101K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF 10 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08055A101K4T2A CAP CER 100PF 50V 10 NP0 0805 1236000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08055A101K4T2A CAP CER 100PF 50V 10 NP0 0805 686000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A101K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055A101K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com