Location : Home > 0 > 08055A1R0CAT2M
08055A1R0CAT2M
Share on FacebookShare on Facebook
08055A1R0CAT2M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A1R0CAT2M CAP CER 1PF 50V NP0 0805 771200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08055A1R0CAT2M CAP CER 1PF 50V NP0 0805 771200 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08055A1R0CAT2M CAP CER 1.0PF 50V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd