Location : Home > 0 > 08055A4R7CAT2M
08055A4R7CAT2M
Share on FacebookShare on Facebook
08055A4R7CAT2M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A4R7CAT2M CAP CER 4.7PF 50V NP0 0805 900900 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08055A4R7CAT2M CAP CER 4.7PF 50V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
08055A4R7CAT2M CAP CER 4.7PF 50V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-D-5 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Blue 0.100" (2.54mm) 5' (1.52m)