Location : Home > 0 > 08055A7R2BAT2A
08055A7R2BAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A7R2BAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A7R2BAT2A CAP CER 7.2PF 50V NP0 0805 590100 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08055A7R2BAT2A CAP CER 7.2PF 50V NP0 0805 594900 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
08055A7R2BAT2A CAP CER 7.2PF 50V NP0 0805 1225100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055A7R2BAT2A CAP CER 7.2PF 50V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
89750180 Crouzet USA 13830 2013+ PROBE NTC 24V -25-85C 10K Ameyic Electronics Limited
89750180 Crouzet USA 41805 1531+ PROBE NTC 24V -25-85C 10K AlphaTek Electronics Co.,Ltd.