Location : Home > 0 > 08055A8R0DAQ2A
08055A8R0DAQ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A8R0DAQ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A8R0DAQ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 8pF 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08055A8R0DAQ2A CAP CER 8PF 50V NP0 0805 1256700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08055A8R0DAQ2A CAP CER 8PF 50V NP0 0805 706700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A8R0DAQ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 8pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055A8R0DAQ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 8pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com