Location : Home > 0 > 08055C103K4Z2A
08055C103K4Z2A
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 08055C103K4Z2A distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
08055C103K4Z2A AVX SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
08055C103K4Z2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C103K4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 50V 10 FlexiTerm 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
08055C103K4Z2A CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 0805 506100 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08055C103K4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 50V 10 FlexiTerm 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com