Location : Home > 0 > 08055J2R2ABTTR
08055J2R2ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J2R2ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J2R2ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08055J2R2ABTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055J2R2ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055J2R2ABTTR CAP THIN FILM 2.2PF 50V 0805 899400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.