Location : Home > 0 > 08055J8R2BAWTR
08055J8R2BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J8R2BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J8R2BAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055J8R2BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 8.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055J8R2BAWTR CAP THIN FILM 8.2PF 50V 0805 903400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.