Location : Home > 0 > 0MCB020.Z
0MCB020.Z
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
205-11-24950-2 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
205-11-24950-2 SensataTec 70000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
203-11-8322-2 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR ROCKER
203-11-8322-2 Sensata Technologies/Airpax 139600 NEW RoHS CIR BRKR ROCKER FindCores Electronics Inc.
203-11-8322-2 Sensata Technologies/Airpax 261980 1532+ CIR BRKR ROCKER AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
0CBF010.XP Circuit Protection Accessories CBK FUSE CLIP CIRCUIT BRKR 10A
0CBF010.XP Littelfuse Inc 93000 n/a CBK FUSE CLIP CIRCUIT BRKR 10A Hongkong Inductors Limited
IEGHF666-32728-2-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
3500-K20-3A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRMMAG 3A 250VAC 80VDC
20CT Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 20A 690VAC/500VDC
20CT IC 37850 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
20CT Vishay Semiconductors 783900 1525+ DIODE FAST REC 300V 10A TO-262 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com