Location : Home > 1 > 12061C223MAT2A
12061C223MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12061C223MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12061C223MAT2A CAP CER 22000PF 100V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12061C223MAT2A CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206 596800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
12061C223MAT2A CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206 1244800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12061C223MAT2A CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206 596800 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com