Location : Home > 1 > 12063C223MAT2A
12063C223MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12063C223MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12063C223MAT2A CAP CER 22000PF 25V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12063C223MAT2A CAP CER 0.022UF 25V 20 X7R 1206 706700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.