Location : Home > 1 > 12103C334K4T2A
12103C334K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
12103C334K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12103C334K4T2A CAP CER 0.33UF 25V 10 X7R 1210 1006600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
12103C334K4T2A CAP CER 0.33UF 25V 10 X7R 1210 896600 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12103C334K4T2A CAP CER 0.33UF 25V 10 X7R 1210 901400 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
12103C334K4T2A CAP CER 0.33UF 25V 10 X7R 1210 1544600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12103C334K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.33uF 10 X7R 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com