Location : Home > 1 > 12103C394JAJ2A
12103C394JAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
12103C394JAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12103C394JAJ2A CAP CER 0.39UF 25V 5 X7R 1210 910400 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
12103C394JAJ2A CAP CER 0.39UF 25V 5 X7R 1210 900400 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12103C394JAJ2A CAP CER 0.39UF 25V 5 X7R 1210 805200 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
12103C394JAJ2A CAP CER 0.39UF 25V 5 X7R 1210 1535400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12103C394JAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.39uF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com