Location : Home > 1 > 1210GA151MAT1A
1210GA151MAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
1210GA151MAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1210GA151MAT1A CAP CER 150PF 20 2000V C0G 1210 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1210GA151MAT1A CAP CER 150PF 2KV 20 NP0 1210 1333900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
1210GA151MAT1A CAP CER 150PF 20 2000V C0G 1210 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
1210GA151MAT1A CAP CER 150PF 20 2000V C0G 1210 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1210GA151MAT1A CAP CER 150PF 2KV 20 NP0 1210 1333900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E3Z-L61 5M Sensors, Transducers Optical Sensors - Photoelectric, Industrial SENS OPTO REFL 90MM PREWIRED MOD