Location : Home > 1 > 14FPR080E
14FPR080E
Share on FacebookShare on Facebook
14FPR080E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
14FPR080E Current Sense Resistors - Through Hole 4.5watt 5ohm 1 4 Terminal 80000 Ohmite 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
14FPR080E RES 0.08 OHM 4.5W 1 AXIAL 1347600 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
14FPR080E RES 0.08 OHM 4.5W 1 AXIAL 801700 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
14FPR080E Current Sense Resistors - Through Hole 4.5watt 5ohm 1 4 Terminal 80000 Ohmite 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
14FPR080E Current Sense Resistors - Through Hole 4.5watt 5ohm 1 4 Terminal 80000 Ohmite 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.