Location : Home > 1 > 16CTQ080STRR
16CTQ080STRR
Share on FacebookShare on Facebook
16CTQ080STRR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
16CTQ080STRR DIODE SCHOTTKY 80V 8A D2PAK 800600 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16CTQ080STRR DIODE SCHOTTKY 80V 8A D2PAK 157799 Vishay Semiconductors 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1774764001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1774764001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 90 2POS TIN 250RL TPC Global Service Co.Ltd.
1774764001 Weidmuller 157420 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1774764001 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1437531-6 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS
6-1437531-6 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-1437531-6 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1437531-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
6-1437531-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 18POS 500 SERIES Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-822473-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 20POS TIN
1-822473-1 Semiconductor 20385 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-822473-1 STOCK 46480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-822473-1 TYCO 1564 2015+ New & original parts EKT Electronics Co., Ltd
1-822473-1 TYCO 1564 2015+ New & original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
310-93-110-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-93-110-41-001000 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
87215-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
87215-9 STOCK 45820 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
430111-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1087140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)