Location : Home > 1 > 1808CC153MAT3A
1808CC153MAT3A
Share on FacebookShare on Facebook
1808CC153MAT3A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1808CC153MAT3A CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808 1422300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
1808CC153MAT3A CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808 700100 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1808CC153MAT3A CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
1808CC153MAT3A CAP CER 15000PF 630V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1808CC153MAT3A CAP CER 15000PF 630V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd