Location : Home > 1 > 1812CC273MAT12
1812CC273MAT12
Share on FacebookShare on Facebook
1812CC273MAT12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1812CC273MAT12 CAP CER 27000PF 630V X7R 1812 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
1812CC273MAT12 CAP CER 27000PF 630V X7R 1812 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1812CC273MAT12 CAP CER 0.027UF 630V X7R 1812 511200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.