Location : Home > 1 > 1812CC273MATME
1812CC273MATME
Share on FacebookShare on Facebook
1812CC273MATME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1812CC273MATME CAP CER 27000PF 630V X7R 1812 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1812CC273MATME CAP CER 0.027UF 630V X7R 1812 705400 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.