Location : Home > 1 > 1N4747CP/TR12
1N4747CP/TR12
Share on FacebookShare on Facebook
1N4747CP/TR12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ4709-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 500MW SOD123
MMSZ4709-G3-08 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ4709-G3-08 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMSZ51T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 500MW SOD123
MMSZ51T1G 39576 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMSZ51T1G ON Semiconductor 242420 1538+ DIODE ZENER 51V 500MW SOD-123 Alphatek Technology Limited
MMSZ51T1G ONSemicond 850000 2016 SOD-123-2 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
YK32120030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK32120030J0G Amphenol FCI 147340 2016+ CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK32120030J0G IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK32120030J0G NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432605-01-0 Curtis Industries 147630 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
432605-01-0 IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK21325000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
VK21325000J0G Amphenol FCI 157480 2016+ 381 TB SOCKET WF 45D Unitronix Electronics Limited
VK21325000J0G IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK21325000J0G NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SCSF300-6 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SCSF300-6 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KV04505300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KV04505300J0G Amphenol FCI 147880 2016+ 508 TB PLU PLU HI/T W/L Unitronix Electronics Limited
KV04505300J0G IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KV04505300J0G NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284516-2 Electronics 27349 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-284516-2 TE Connectivity AMP Connectors 287930 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 12PS STR 3.5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd