Location : Home > 1 > 1N4752CP/TR12
1N4752CP/TR12
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5356A/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 5W T18
1N4763PE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 1W DO204AL
ZM4728A-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.31V 1W DO213AB
ZM4728A-GS18 659874 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
ZM4728A-GS18 659874 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ZM4728A-GS18 659874 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ZM4728A-GS18 14 16598 ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ECH8601M-TL-H Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 24V 8A ECH8
ECH8601M-TL-H NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ECH8601M-TL-H ON Semiconductor 242350 1538+ MOSFET N-CH 24V 8A ECH8 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ECH8601M-TL-H ON Semiconductor 900800 1525+ MOSFET N-CH 24V 8A ECH8 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
VS-6TQ040STRRPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 6A D2PAK
VS-2EMH01HM3/5AT Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE HF 100V 2A DO214AC
TJ16115300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ16115300J0G Amphenol FCI 157680 2016+ 350 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
TJ16115300J0G IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ16115300J0G NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284512-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
284512-7 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
284512-7 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ13A50100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ13A50100J0G Amphenol FCI 147220 2016+ 750 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ13A50100J0G IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ13A50100J0G NEW 89350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1912634 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1912634 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1912634 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1912634 Phoenix Contact 298690 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284041-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284041-2 Electronics 27069 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-284041-2 TE Connectivity AMP Connectors 288250 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284041-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 12PS VERT 5.08MM SIMEN Electronics Co.,Ltd