Location : Home > 3 > 30JL2C41(F)
30JL2C41(F)
Share on FacebookShare on Facebook
30JL2C41(F) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
30JL2C41(F) 784494 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
30JL2C41(F) DIODE HED 600V 30A TO-3PN 598100 Toshiba 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-136-03-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-136-03-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSQ-136-03-T-S IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-136-03-T-S NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-027-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-027-10-001101 IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-027-10-001101 Preci-Dip 157110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
813-22-036-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 36 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-036-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-036-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-036-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 36 POS .236 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-036-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 36 POS .236 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd