Location : Home > 3 > 30LVD55-R
30LVD55-R
Share on FacebookShare on Facebook
30LVD55-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
30LVD55-R CAP CER 5500PF 400V 20 RADIAL 1237000 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
30LVD55-R CAP CER 5500PF 400V 20 RADIAL 591600 Vishay BC Components 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
30LVD55-R Ceramic Disc Capacitors 250V 20 0.0055uF 80,000 Vishay/Sprague 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
30LVD55-R Ceramic Disc Capacitors 250V 20 0.0055uF 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd