Location : Home > 3 > 30LVQ15-R
30LVQ15-R
Share on FacebookShare on Facebook
30LVQ15-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
30LVQ15-R CAP CER 15PF 400V 10 RADIAL 890000 Vishay BC Components 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
30LVQ15-R Ceramic Disc Capacitors 15pF 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
30LVQ15-R Ceramic Disc Capacitors 15pF 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
30LVQ15-R Ceramic Disc Capacitors 15pF 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
30LVQ15-R Ceramic Disc Capacitors 15pF 80,000 Vishay/Sprague 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
30LVQ15-R Ceramic Disc Capacitors 15pF 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com