Location : Home > 3 > 30LVQ68-R
30LVQ68-R
Share on FacebookShare on Facebook
30LVQ68-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
30LVQ68-R Ceramic Disc Capacitors 68pF 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
30LVQ68-R Ceramic Disc Capacitors 68pF 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
30LVQ68-R CAP CER 68PF 400V 10 S3L RADIAL 1239100 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
30LVQ68-R CAP CER 68PF 400V 10 S3L RADIAL 608900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
30LVQ68-R CAP CER 68PF 400V 10 S3L RADIAL 735800 Vishay BC Components 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited