Location : Home > 3 > 30LVS15JB-R
30LVS15JB-R
Share on FacebookShare on Facebook
30LVS15JB-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
30LVS15JB-R CAP CER 0.015UF 400V 20 RADIAL 909300 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
30LVS15JB-R CAP CER 0.015UF 400V 20 RADIAL 804100 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
30LVS15JB-R CAP CER 0.015UF 400V 20 RADIAL 735800 Vishay BC Components 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
30LVS15JB-R Ceramic Disc Capacitors 15000pF 80,000 Vishay/Cera-Mite 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
30LVS15JB-R CAP CER 0.015UF 400V 20 RADIAL 1535600 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com