Location : Home > 3 > 32CTQ030STRR
32CTQ030STRR
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 32CTQ030STRR distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
32CTQ030STRR IR TO-263 22384 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
32CTQ030STRR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
32CTQ030STRR TO-263 12450 IR 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
32CTQ030STRR 784494 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
32CTQ030STRR DIODE SCHOTTKY 30V 15A D2PAK 798200 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32CTQ030STRR originalnew 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
32CTQ030STRR Schottky Rectifier, 2 x 15 A 8285 VISAY 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB6BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 8-22 AWG
ATB6BU Amphenol PCD 147660 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATB6BU ATMEL 37735 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATB6BU ATMEL 37735 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
0387601820 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
346-93-153-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 53POS GOLD
346-93-153-41-013000 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-153-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
346-93-153-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ STRIP SOCKET 53 POS PRESS FIT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SFM210-LPPE-S43-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM210-LPPE-S43-ST-BK Sullins Connector Solutions 147260 2016+ CONN HDR FMAL 43POS 1MM GOLD T/H Unitronix Electronics Limited
316-87-125-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-125-41-004101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-125-41-004101 Preci-Dip 287610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-93-104-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-104-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147280 2016+ CONN STRIP SKT 4POS .100 L.472 Unitronix Electronics Limited
316-93-104-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288170 2016+ CONN STRIP SKT 4POS .100 L.472 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430000-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430000-23-0 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0901210150 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-178136-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
1-178136-5 TE Connectivity AMP Connectors 147530 2016+ CONN HEADER 3POS STR KEY-X TIN Unitronix Electronics Limited
1-178136-5 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ CONN HEADER 3POS STR KEY-X TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-178136-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-178136-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS STR KEY-X TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd