Location : Home > 3 > 381LQ121M350H012
381LQ121M350H012
Share on FacebookShare on Facebook
381LQ121M350H012 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LQ121M350H012 standard package with RoHS 43050 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
827ULR2R5MFF Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
827ULR2R5MFF IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
870055674006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 56UF 20% 35V T/H