Location : Home > 3 > 381LQ331M250J012
381LQ331M250J012
Share on FacebookShare on Facebook
381LQ331M250J012 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LQ331M250J012 CAP ALUM 330UF 20 250V SNAP 482100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
381LQ331M250J012 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 250V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd