Location : Home > 3 > 381LR331M420K452
381LR331M420K452
Share on FacebookShare on Facebook
381LR331M420K452 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LR331M420K452 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 420V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
381LR331M420K452 784494 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
381LR331M420K452 CAP ALUM 330UF 20 420V SNAP 97850 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com