Location : Home > 3 > 381LX152M080H032
381LX152M080H032
Share on FacebookShare on Facebook
381LX152M080H032 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX152M080H032 CAP ALUM 1500UF 20 80V SNAP 696000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
381LX152M080H032 standard package with RoHS 43110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
381LX152M080H032 CAP ALUM 1500UF 20 80V SNAP 1320200 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
381LX152M080H032 CAP ALUM 1500UF 20 80V SNAP 801200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
381LX152M080H032 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 80V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd