Location : Home > 3 > 381LX331M180H022
381LX331M180H022
Share on FacebookShare on Facebook
381LX331M180H022 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX331M180H022 CAP ALUM 330UF 20 180V SNAP 781400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
381LX331M180H022 CAP ALUM 330UF 20 180V SNAP 676200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
381LX331M180H022 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 180V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
381LX331M180H022 standard package with RoHS 43520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
381LX331M180H022 CAP ALUM 330UF 20 180V SNAP 1300400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com