Location : Home > 3 > 381LX331M200J012
381LX331M200J012
Share on FacebookShare on Facebook
381LX331M200J012 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX331M200J012 CAP ALUM 330UF 20 200V SNAP 88370 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
381LX331M200J012 CAP ALUM 330UF 20 200V SNAP 1236800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
381LX331M200J012 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In SNAP-IN 330uF 200V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.