Location : Home > 3 > 3896/20SOSF
3896/20SOSF
Share on FacebookShare on Facebook
3896/20SOSF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0430300002-08-S2 Cable Assemblies Jumper Wires, Pre-Crimped 8" PRE-CRIMP A2016S SLATE
0430300002-02-V2-D Cable Assemblies Jumper Wires, Pre-Crimped 2" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
422C-480UME-P Boxes, Enclosures, Racks Card Guide Accessories WEDGELOCK 4.80" ELECTROLESS NI
XS4WD521120D Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE ASSY CIRC 5POS
XS4WD521120D IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XS4WD521120D NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1906078-2 Cable Assemblies Fiber Optic Cables FO C/A LC AQU SC XG AQU
2-1906078-2 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1906013-0 Cable Assemblies Fiber Optic Cables CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU
3-1906013-0 TE 8500 12+ Coonentor HK EKENDA INDUSTRIAL CO.LTD
3-1906013-0 TEConnecti 5446 CA2.0MMOFNR50/125LCSECBLU AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
04-006-172 Cable Assemblies Flat Flex Cables (FFC, FPC) CABLE 4POS .100 JUMPER 6 INCH
0151661183 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables FFC 0.5 TYPE A 45 CKTS LGT 305
0982680976 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables 1.25MM JMPR LGT 178 TYPE D 27POS