Location : Home > 4 > 402F38422ILT
402F38422ILT
Share on FacebookShare on Facebook
402F38422ILT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F38422ILT CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD 98050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F38422ILT CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD 139820 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F38422ILT CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD 62195 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
402F38422ILT CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD 139820 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0396360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-22 AWG
1809556 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)